Роза


  • Адреса: Благој Ѓорев 104-а
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7892 км
  • Локација: во убавиците

  • Телефон 2: 078 261805
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Програмер, информатичар, градежен инженер, машински инженер, ракувач со градежни машини, градежен работник, возач (на камион, на товарно возило), готвач, ...
сите 7 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи