Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Козметички салони
 • Фризерски салони
 • Маникир и педикир
 • Салони за убавина
 • Шминкери
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Козметички салони во Куманово

Ана Луна


 • Адреса: Димитар Влахов 50/1
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ани


 • Адреса: Илинденска б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10438 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Барби


 • Адреса: Кирил и Методиј 17/4
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10438 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бел епок


 • Адреса: Илинденска 37/4
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10438 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00 • Саб од 10:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бјути Салон Зоре


 • Адреса: Михајло Пупин 7
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ВЈ Студио


 • Адреса: Трст 1
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Галатеа


 • Адреса: Гоце Делчев 36
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10438 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гламур и Нарцисо


 • Адреса: Ѓуро Ѓаковиќ 20/4
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еклат


 • Адреса: Благоја Стевковски Гојчо 23
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елите


 • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада 51/8
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10438 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зариа


 • Адреса: Толи Зордумис 1/1
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ласер-естетик


 • Адреса: Плоштад Нова Југославија 2-1/2
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10437 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Луна


 • Адреса: Димитар Влахов б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10440 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Милица


 • Адреса: Октомвриска Револуција 51
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10437 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Моои Естетик Центар


 • Адреса: Моша Пијаде 218
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Њу Фешн


 • Адреса: Христијан Тодоровски Карпош 18
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10437 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Реси


 • Адреса: 11-ти Октомври б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10437 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стајлинг Студио


 • Адреса: 11-ти Октомври 39
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10437 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Студио Арјета Ебиби


 • Адреса: ЈНА 100
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10437 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар за убавина - Натали


 • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10438 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Новиот деветти пакет антикризни мерки во вредност од 662 милиони евра, што го утврди Владата на Република Северна Македонија, содржи 26 мерки со кои се ...
сите 148 | | | веќе видена

Од петок, 1 декември, домаќинствата ќе имаат дневна евтина тарифа за струја од 13 часот до 15 часот и од 22 часот до 7 часот секој ден, како и цел ден недела. ...
сите 126 | | | веќе видена

Министерот за економија Крешик Бектеши денеска оствари работен состанок со министерот за надворешни работи и трговија на Република Унгарија, Петер Сијарто. ...
сите 9 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 76 | | | веќе видена

Зоран Јовановски, познат економист, уште четири години ќе биде член на Надзорниот одбор на НЛБ Банка. За ова банката ја извести инвеститорската јавност преку ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи