Гламур и Нарцисо


 • Адреса: Ѓуро Ѓаковиќ 20/4
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Ковид кризата не само што го измени темпото на живеење кај луѓето, туку удри и по економијата. Со цел да се помогне на оние кои беа најпогодени од пандемијата, ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи