Елите


  • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада 51/8
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7862 км
  • Локација: спроти Астра

  • Телефон 2: 070 334154
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Пандемијата со Ковид -19, која негативно влијаеше врз работата на повеќе сектори, се одрази и врз автомобилската индустрија. Импортерите на нови возила поради ...
сите 71 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи