Kasver-C


  • Adresa: bul.K.J.Pitu, QT Skopjanka 19 lok.53
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км

  • Telefon 2: 075 432364
  • Faksi: 02 2402876
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 09:00 deri më 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Mapa

Саудискиот нафтен гигант Арамко го собори сопствениот рекорден профит бидејќи во вториот квартал од оваа година оствари профит од 48 милијарди долари. Ова е ...
сите 73 | | | веќе видена

Економистот Небојша Катиќ, кој 20 години живее и работи во Лондон вели дека ММФ веројатно слави и наздравува бидејќи ќе има многу работа. Во еден од неговите ...
сите 12 | | | веќе видена

Властите на италијанскиот остров Сардинија одлучија да преземат драстични мерки за да привлечат нови жители во руралните средини. Откако некои делови од ...
сите 4 | | | веќе видена

Мерките кои ги презеде владата за намалување на последиците од пандемијата се половично извршени. Тоа резултирало со недоискористување на предвидените ...
сите 44 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj