Lazarev akaunting

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Vasil Dogandziski 30
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7425 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574435342_06.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Лазарев Акаунтинг ДООЕЛ, претставува лиценцирано сметководствено биро кое нуди услуги од областа на сметководството, финансискиот и даночниот консалтинг.

Нашиот тим е препознатлив по професионалниот пристап кон работата и градење на долгорочни релации со клиентите, фокусирајќи се на разбирањето на нивните цели и потреби.

Нашата понуда вклучува широк спектар на услуги од областа на сметководството, даноците, планирањето, организацијата и контролата на вашиот бизнис, проследено со професионална дискреција и доверба во решавањето на деловните проблеми и подршка во деловниот развој.

Точната и навремена сметководствена информација е од витално значење за вработените, деловните менаџери и сопствениците на секоја деловна единица која се стреми кон раст и развој.

А заедничкиот раст и развој заедно со нашите клиенти е наша единствена цел и задоволство.

Нашите услуги

Нашата понуда вклучува широк спектар на услуги од областа на сметководството, даноците, планирањето, организацијата и контролата на вашиот бизнис, проследено со професионална дискреција и доверба во решавањето на деловните проблеми и подршка во деловниот развој.

Сметководство

-Финансиско сметководство
-Материјално сметководство
-Пресметка на плати
-Пресметка на сите видови даноци
-Изготвување на годишни сметки
-Изготвување финансиски извештаи за интерни и екстерни корисници
-Финансиски анализи според меѓународните сметковдствени стандарди
-Оперативно административни работи

Консултантски услуги

1.Финансиски консалтинг

-Услуги од областа на финансискиот менаџмент
-Насоки за подобрување на работниот капитал
-Подобрување на системот за наплата на побарувања
-Подобрување на системот со управување на парични текови

2.Даночен консалтинг

-Утврдување на обврска за ДДВ и право на поврат на ДДВ
-Советување во однос на комплексни трансакции од даночен аспект
-Целосна подршка при даночна контрола

Внатрешно сметководство

Одберете квалитетна услуга која ќе ги задоволи потребите на вашата компанија на дневна основа од финансиски и административен карактер. Нешто што досега ви претставувало еден вид на хендикеп и пречка во вашиот развој, од сега е наша должност и приоритет.

За подетални информации околу услугата внатрешно сметководство, контактирајте нe.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj