Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
 • Скопје
 • Кочани
 • Гевгелија
 • Битола
 • Пробиштип
 • Неготино
 • Струмица
 • Прилеп
 • Велес
 • Охрид
 • Струга
 • Кавадарци
 • Радовиш
 • Делчево
 • Виница
 • Свети Николе
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Конфекции
 • Текстил и текстилни производи - производство
 • Бутици
 • Текстил и текстилни производи - трговија на големо
 • Бутици - женски
 • Текстил И Текстилни Производи - Продавници
 • Бутици - Машки
 • Трикотажа
 • Униформи И Работни Униформи
 • Хтз - Ппз Опрема
 • Бутици - Детски И Бебешки
 • Кројачи
 • Печатење-Сито
 • Печатење Врз Маици И Текстил
 • Печатници
 • Везење И Везачки
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Конфекции


Солпро


 • Адреса: Довлеџик б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7906 км

Дејности:

конфекции

Софира


 • Адреса: Индустриска зона Раброво б.б.
 • Место: Валандово
 • Оддалеченст: ≈7974 км

Дејности:

конфекции

Срма-текс


 • Адреса: Антон Пеган б.б.
 • Место: Неготино

Дејности:

конфекции

Студио Лилјана


 • Адреса: бул.В.С.Бато 7/2 лок.13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 15:00

Дејности:

конфекции

Тама текс


 • Адреса: Церска б.б.
 • Место: Македонска Каменица

Дејности:

конфекции

Текстилна коорпорација


 • Адреса: Индустриска зона 14, с.Негорци
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7977 км

Тетекс аутлет


 • Адреса: бул.8-ми Септември б.б. (Октомвриска револуција)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км

Ти-Фи


 • Адреса: Ѓоре Органџиев 26
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 14:30

Триумф Крстеви


 • Адреса: Маршал Тито 118
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈7896 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 14:00

Дејности:

конфекции

Фам моде


 • Адреса: Гоце Делчев 34
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:00

Цаки


 • Адреса: Афж 42
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7848 км

Дејности:

конфекции

Цеботекс


 • Адреса: ул.852 бр.54 Годел
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 15:00

Штиптекс


 • Адреса: Железничка б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7917 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:30 до 14:00

Мапа

Нова турска инвестиција во зоната во Скопје. Балканлар пластик почнува со градба на својата фабрика во Бунарџик. Инвестиција од 7,5 до 10 милиони евра. Во ...
сите 34 | | | веќе видена

Реализираните приходи во државниот буџет во 2018 година се за 8,8 милијарди денари повисоки во однос на претходната 2017 година или за 5% повисоки, додека ...
сите 37 | | | веќе видена

На 17.7.2019 година во Охрид, претседателот на Стопанската комора на Македонија, Бранко Азески, оствари работна средба со раководството на „Костал Груп“, ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи