Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Конфекции
 • Текстил и текстилни производи - производство
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Конфекции во Струмица

Ева Стил


 • Адреса: Гоце Делчев 50
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км

Дејности:

конфекции

Кара Текс


 • Адреса: Тодор Чучков 30
 • Место: Струмица

Дејности:

конфекции

М-Би


 • Адреса: Климент Охридски б.б.
 • Место: Струмица

Дејности:

конфекции

Мапа

Се реализира втора инвестициска фаза во „Костал“, а отворени ќе бидат 750 нови работни места. Германската компанија за производство на компоненти за ...
сите 51 | | | веќе видена

Од 1 јули, кога започна реализацијата на мерката поврат на 15 % од пресметаниот ДДВ, апликацијата МојДДВ преку google play store i Apple store ја презеле над ...
сите 77 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи