Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Конфекции
 • Текстил и текстилни производи - производство
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Конфекции во Гевгелија

Вивитех


 • Адреса: Мрзенски пат б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7977 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Жани мода


 • Адреса: Деко Ковачев 23
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00 • Саб од 07:00 до 14:00

Модех


 • Адреса: Индустриска 22
 • Место: Гевгелија
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

МГС-Фешн


 • Адреса: бул.Гевгелија К-5
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

Ноел плус


 • Адреса: Гоце Делчев 105
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7983 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

См Текстил


 • Адреса: Борис Кидрич 12
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Текстилна коорпорација


 • Адреса: Индустриска зона 14, с.Негорци
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7977 км

Мапа

СДСМ е на правиот пат, кој не води кон европски вредности, патот кој не води да ги враќаме парите кај граѓаните, патот за враќање на достоинството и на ...
сите 74 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи