Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Конфекции
 • Текстил и текстилни производи - производство
 • Бутици - женски
 • Бутици
 • Текстил и текстилни производи - продавници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Конфекции во Скопје

Актуел


 • Адреса: ул.18 бр.20-а, с.Инџиково
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7430 км

Ана-Том


 • Адреса: Маџари б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7429 км

Бела


 • Адреса: ТЦ Буњаковец лок.14 кат 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км

Вибоком


 • Адреса: ул.51 бр.2 Стопански двор, с.Волково
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7416 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Дејности:

конфекции

Гога


 • Адреса: бул.Јане Сандански 79 лок. 11
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 16:00

Еуросолид


 • Адреса: Филип Филиповиќ 14
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Жаки


 • Адреса: Тодор Чангов 21/6-a
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7429 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Игматекс


 • Адреса: Благоја Стефковски б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 14:30

Калатекс


 • Адреса: Воин Драшковиќ б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7421 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 13:30

Дејности:

конфекции

Мармара Џинс


 • Адреса: ГТЦ 2 лок.10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км

Модна конфекција Снежана


 • Адреса: Тодор Чангов 17-31
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7429 км

Дејности:

конфекции

Обнова


 • Адреса: Васил Ѓоргов 37 лок.5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км

Студио Лилјана


 • Адреса: бул.В.С.Бато 7/2 лок.13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7429 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 15:00

Дејности:

конфекции

Тетекс аутлет


 • Адреса: бул.8-ми Септември б.б. (Октомвриска револуција)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км

Цаки


 • Адреса: Афж 42
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км

Дејности:

конфекции

Цеботекс


 • Адреса: ул.852 бр.54 Годел
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 15:00

Мапа

Светската трговска организација (СТО) го препознава прогресот што го направи Република Северна Македонија на патот кон светската трговска интеграција, а ...
сите 23 | | | веќе видена

Сто и четириесет илјади граѓани досега ја имаат преземено апликацијата МојДДВ, скенирани се вкупно 2.993.788 фискални сметки, остварен е промет од ...
сите 70 | | | веќе видена

Богатите луѓе од сите страни од светот се воодушевени од Истра и многу од нив сакаат таму да купат недвижности. Најмногу се бараат семејни куќи, становите не ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи