Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Koçanë
 • Manastir
 • Strumicë
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Klube futbolli
 • Xhez-klube
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Sport - qendra, objekte, fusha sporti dhe terrene sportive
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Klube

K.F. Renova


 • Adresa: F.Xhepçisht
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

klube futbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bekjard


 • Adresa: Dimitrije Çupovski 25 (Velko Vllahoviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bocca Sinkopa


 • Adresa: Hristo Tatarçev 4/1 llam.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dame Gruev


 • Adresa: Gjorçe Petrov, fahu p.11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км

Kategoritë:

klube futbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

FK FamosKategoritë:

klube futbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

FK Metalurg


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

Kategoritë:

klube futbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

FK PelisterKategoritë:

klube futbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fudbalska akademija Vardar


 • Adresa: rr.1732 nr.2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Kategoritë:

klube futbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goten Seniori


 • Adresa: F.Podareshë
 • Vendi: Radovis

Kategoritë:

klube futbolli, shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koçanë


 • Adresa: Llazar Andonov 7
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7923 км

Kategoritë:

klube futbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Light jazz Klub restoran/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lokomotiva


 • Adresa: Bul.Ilinden 144-A
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

klube futbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MarakanaKategoritë:

xhez-klube, rok klube

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mladost-Tosev


 • Adresa: Krum Vraninski 41, f.Orizarë
 • Vendi: Koçanë

Kategoritë:

klube futbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mlladost


 • Adresa: F.Orizare e epërme p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

klube futbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Osogovo


 • Adresa: Llazar Andonov 7
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7923 км

Kategoritë:

klube futbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pobeda


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë p.n.
 • Vendi: Prilep

Kategoritë:

klube futbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Porta Xhez


 • Adresa: Kirili dhe Metodij 12
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

Kategoritë:

xhez-klube

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rabotniçki


 • Adresa: Parku i Qytetit p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

Kategoritë:

klube futbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Комерцијална банка АД Скопје со гордост објавува дека е прогласена за „Банка на годината во 2020 година“ во Република Северна Македонија од страна на ...
сите 10 | | | веќе видена

Управата за јавни приходи се уште го исплатува повратот на данокот на додадена редност (ДДВ) за скенираните сметки во третото тромесечје односно во јули, ...
сите 26 | | | веќе видена

Пишува: Вилдан Дрпљанин За многу луѓе останувањето без работа значи губење на единствениот приход за задоволување на своите и основните потреби на нивните ...
сите 71 | | | веќе видена

Животот и духот на Ново маало во старото Скопје и уникатната приказна за вистинскиот лик со измислено име, Ангел Тотевски или Шуре Катиљ, кој од уличен тепач ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj