Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Koçanë
 • Manastir
 • Strumicë
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Klube futbolli
 • Xhez-klube
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Sport - qendra, objekte, fusha sporti dhe terrene sportive
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Klube

Shampioni


 • Adresa: Bul.Revolucioni i Tetorit 15-a 4/1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7436 км

Kategoritë:

klube futbolli

Sileks


 • Adresa: Goce Dellçev 70
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Take Five


 • Adresa: Ilindeni 47
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - D nga 09:00 deri më 01:00

Tikvesh


 • Adresa: Disanska 2
 • Vendi: Kavadar
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 18:00

Kategoritë:

klube futbolli

Tiverija


 • Adresa: Dimitar Vllahov 45
 • Vendi: Strumicë

Kategoritë:

klube futbolli

Tiverija


 • Adresa: Dimitar Vllahov 45
 • Vendi: Strumicë

Kategoritë:

klube futbolli

Vardar


 • Adresa: bul.ASNOM 1 (AVNOJ)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

Kategoritë:

klube futbolli

Xhez inn


 • Adresa: Borka Talleski 55
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

Kategoritë:

xhez-klube

ZFK Kamenica Sasa


 • Adresa: Samoilova 1
 • Vendi: Makedonska Êamenicë

Kategoritë:

klube futbolli

Mapa

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во прoсек 0,84 отсто ...
сите 50 | | | веќе видена

Од ЈП Водовод и Канализација информираат дека поради изведување на водоводен приклучок од Ф-80 мм на ул.Орце Николов бр.182 во населбата Карпош , без ...
сите 24 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj