Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Xhez-klube
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
Повеќе филтриПомалку филтри

Xhez-klube по градови

Manastir Prilep Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Xhez-klube

Bocca Sinkopa


 • Adresa: Hristo Tatarçev 4/1 llam.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

MarakanaKategoritë:

xhez-klube, rok klube

Xhez inn


 • Adresa: Borka Talleski 55
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

Kategoritë:

xhez-klube

Porta Xhez


 • Adresa: Kirili dhe Metodij 12
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

Kategoritë:

xhez-klube

Take Five


 • Adresa: Ilindeni 47
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - D nga 09:00 deri më 01:00

Mapa

-2,2% е падот на продуктивноста во Македонија. Владата се фали со минимален раст на БДП и намалување на невработеноста (зголемување на бројот на вработени), ...
сите 86 | | | веќе видена

По успешното градење заедници во Сараево, Белград и Нови Сад, „Симфони" (Symphony) ја носи својата уникатна култура во Скопје. „Симфони" е меѓународна ...
сите 9 | | | веќе видена

Од следната недела до 25 октомври велешани ќе можат да аплицираат за субвенции за печка на пелети или инвертер клима. Советот на Општина Велес вчера одлучи на ...
сите 25 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи