Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Klube për paragllajd
 • Klube për aviacion
Повеќе филтриПомалку филтри

Klube për paragllajd по градови

Gostivar Ohër Prilep Shkup Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Klube për paragllajd

Klubi i fluturimit- Luboten


 • Adresa: Borçe Koçovski 127
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10661 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

2Glide


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avantura


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë 8
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈10736 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bumerang 2007


 • Adresa: Dimçe Mirceski Banjarot 6
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10749 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kondor-Letecki Klub/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ozon/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paraglajding Klub Foks/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paraglajding Klub-Delta/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paraglajding klub Fenix/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shkollë për sporte ekstreme -Akro Macedonia/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vertigo


 • Adresa: Mihaill Çakov 7-1/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата утре на седница ќе ги разгледува двете законски решенија кои се однесуваат на најавеното намалување на ДДВ на електричната енергија и воведувањето ...
сите 247 | | | веќе видена

Многу е мал бројот на домашни компании кои одлучуваат да ги изберат корпоративните обврзници за финансирање на своите проекти. Се чини дека се уште им е ...
сите 37 | | | веќе видена

Оштетените штедачи од Еуростандард банка бараат надлежните да ја имплементираат одлуката на Уставниот суд. Односно, Фондот за осигурување депозити да биде ...
сите 21 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj