KLS


  • Adresa: lagja Karposh
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10683 км
  • Lokacioni: Центар за странски јазици


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1385109623_38.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Marrje me qira të pajisjeve teknike profesionale për ndriçimin e çdo lloji të festave, trupat ndriçuese janë me prejardhje italiane nga brendi SFM, DTS...
*Pajisje ndriçuese: Led wash, moving head, architectural, Led par, Spot light, Follow spot.

Ndriçimi i ambientit ndikon direkt në disponimin dhe ambientin e festës tuaj. trupat ndriçuese kan spektër të madh të ngjyrave dhe efekteve, ndërsa hapësirën mund ta ngjyrosim me ngjyra në harmoni me ngjyrat tuaja mbrojtëse të logos dhe identitetit.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Iznajmuvanje na stolici i masi

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Stage and ramp

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Rent of professional sound

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Professional stage lighting


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj