KLS


  • Adresa: lagja Karposh
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км
  • Lokacioni: Центар за странски јазици


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1385109623_38.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania KLS është lider në organizimin e plotë të iventeve, ndërsa poashtu edhe për marrje me qira të pajisjeve teknike me cilësi të lartë për ndriçim, audio, video, skena/rampa, konstrukcione alumini, televizione LED dhe LCD, video prozhektorë, laptopë...

Web: www.kls.com.mk

Facebook: www.facebook.com/kls.events


Dasma - organizatorë dhe planifikues

Organizojmë ahengje dasmash ku salla mund të jetë ambientalishtë e ndriçuar me trupa ndriçuese inteligjente.

Opcion për top dritë shoqëruese për momentet e veçanta.

Mundësi me video prozhektorë të prozhektohen fotografitë e çiftit të ri.


Ivente - organizim

- Promocione,
- prezentime,
- ligjerata,
- konferenca.


Konferenca - organizim

- Organizim të konferencave.

- Sisteme konferenciale profesionale.LCD - pajisje

Huazim të pajisjeve për video prozhekcione dhe prezentime HD dhe 2K:

- Christie 3DPL Roadster S+20K
- Christie DLP DS+750
- Christie LCD LX700
- AVStumpfl 3d mapping multidisplay media engine
- Video ekran max 12 x 5 m
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Iznajmuvanje na stolici i masi

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Stage and ramp

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Rent of professional sound

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Professional stage lighting


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj