KLS


  • Adresa: lagja Karposh
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км
  • Lokacioni: Центар за странски јазици


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1385109623_38.png?t=true&w=300&h=300


Marrje me qira të audio pajisjeve profesionalepër të gjitha llojet e ndodhive, festa, koncerte, festivale, dhe promocione. Prodhues të pajisjeve të cilën e japim me qira janë brende të mirënjohura botërore i Meyer sound, HK, JBL.

* Audio pajisje: autoparlantë, audio mikseta, mikrofon (pa tel, konferencial, statik, etj.)
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Iznajmuvanje na stolici i masi

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Stage and ramp

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Rent of professional sound

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Professional stage lighting


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj