КФК


 • Адреса: Бул. Кочо Рацин 42/2-7
 • Место: Скопје


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1710156888_79.webp?t=true&w=300&h=300


  Финансиски менаџмент

  Развој и изработка на бизнис планови
  Изработка на бизнис планови кои им овозможуваат на компаниите да ги дефинираат своите стратегии, цели и начини за постигнување на успех

  Помош при аплицирање за разни финансиски услуги
  Комплетен процес кој КФК го води при аплицирање за разни видови на финансиски услуги со цел подобрување на процесите на работењето на компаниите.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи