КФК


 • Адреса: Бул. Кочо Рацин 42/2-7
 • Место: Скопје


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1710156888_79.webp?t=true&w=300&h=300


  Сметководствени услуги:

  • Водење на деловните книги
  • Собирање и процесирање на сите документи
  • Евидеција на трошоковна благајна
  • Водење и ажурирање на регистар на основни средства
  • Усогласување на фактичка со сметководствена состојба на средства обврски и капитал
  • Месечни / квартални / годишни финансиски извештаи
  • Изготвување на пробен биланс, Биланс на успех, Биланс на состојба, преглед на парични текови
  • Извештаи за добавувачи, купувачи и инвеститори
  • Финансиски извештаи и објаснувачки белешки за потребите на консолидација
  • Пресметка на плати и поврзани даноци и придонеси
  • Подготовка на платни листи
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи