Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Kumanovë
 • Manastir
 • Strumicë
 • Gostivar
 • Strugë
 • Resnjë
 • Stip
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kafe - tregëti
 • Kafematë - aparate për kafe
 • Distributorë
 • Pije - energjike
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Çaj - Prodhim Dhe Tregti
 • Kafe - Përpunim Dhe Bluarje
 • Duhan - Tregti
 • Produkte Konditore
 • Cigare - Prodhim Dhe Tregti
 • Pije Alkoolike - Tregti
 • Çokollatë - Prodhim Dhe Tregti
 • Përfaqësi Të Firmave Të Huaja
 • Akullore - Prodhim Dhe Tregti
 • Kafe Për Marr Me Vete
 • Brumë - Prodhim Dhe Tregti
 • Shitore Për Bombone
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Kozmetikë
 • Ushqim Kokrra
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kafe - tregëti

Prince caffe-esspreso


 • Adresa: rr.116 nr.36
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

kafe - tregëti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rinor kompani


 • Adresa: f.Rramanli
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

kafe - tregëti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rio Kafe


 • Adresa: rr.34, lagja Ilinden 28
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10689 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojtem


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë (Mosa Pijade) p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10751 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/7881c9877fb21f123186d6a69174e153.jpg?t=true&w=300&h=300

Rojtem


 • Adresa: Marksova 38
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10750 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

Kategoritë:

kafe - tregëti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Star Food


 • Adresa: Goce Dellçev 113-a, p.f.129
 • Vendi: Strumicë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio espresso 7G-Blue Nomad


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio espresso 7G-Blue Nomad/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio espresso 7G-Blue nomad/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Swisslion Agroplod/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehnotim LMM


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 2-1/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tropikal Promet


 • Adresa: Zona industriale Veri p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10790 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tutto Capsule


 • Adresa: Bellasica 2
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urfa


 • Adresa: Vasko Karangelleski 41 lok.75
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urfa


 • Adresa: Shirok Sokak (Marshall Tito) 84
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 00:00 • Sh - D nga 08:30 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Videks Group


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vita GoldKategoritë:

kafe - tregëti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viva ketering


 • Adresa: f.Negotinë e Pollogut
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈10670 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

World of Coffee/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тhe Dude speciality


 • Adresa: Apostoll Gusllarot 16
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Компании од прехранбената индустрија, иако опфатени со мерката за субвенционирана струја, не ќе може да склучат договори со ЕСМ. Аплицирале, но се одбиени ...
сите 150 | | | веќе видена

Од денеска ново намалување на цените на горивата. Бензините се намалуваат за 2 денари, а дизелот за денар и пол. Бенизнот 95 ќе биде 84,5 денари, бензинот 98 - ...
сите 119 | | | веќе видена

Реализацијата на проектите, како и продолжување на соработката помеѓу Владата и Европската банка за обнова и развој (ЕБОР), беа тема на денешната средба на ...
сите 80 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj