Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kafe - tregëti
 • Kafematë - aparate për kafe
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kafe - tregëti në Gostivar

Fortuna


 • Adresa: Sretko Kërsteski 24
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈10678 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hasani kompani


 • Adresa: Sretko Kërsteski 24
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈10678 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mikron-Kom


 • Adresa: Vëllezërit Ginoski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viva ketering


 • Adresa: f.Negotinë e Pollogut
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈10670 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) посочува дека уште во месец април 2022 година ги има информирано Државниот пазарен инспекторат (ДПИ), ...
сите 232 | | | веќе видена

Energy Intelligence го отвори својот нов изложбен салон во Скопје, кој е направен како симулација на простор каде може целосно да се доживеат искуствата од ...
сите 4 | | | веќе видена

Европските централни банки на двете најголеми европски економии соопштија дека ќе ја вратат рекордната инфлација на главната цел од два отсто. Говорејќи во ...
сите 58 | | | веќе видена

Очигледно е дека владата на СДСМ нема да го воведе прогресивното оданочување на доходот до изборите иако го најави како суштинско во програмските определби при ...
сите 143 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj