Југоимпекс

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 256
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10678 км
  • Локација: Индустриска зона Визбегово

  • Телефон 2: 02 2650252
  • Факс: 02 2601858
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522231892_35.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Југоимпекс е компанија која се занимава со:
• Продажба на индустриски машини за производство на мебел од докажани производители: HolzHer-Германија, Weinig-Германија, AL-KO-Германија, Martin-Германија, Koch-Германија, Schmalz-Германија, Griggio-Италија, Orma macchine srl-Италија и други.
• Сервис служба за инасталација на опремата, тренинг за оператори, поправки и одржување во и вон гарантен рок, продажба на реервни делови. Вработени 5 високообразовани и стрчни лица обучени во Германија.
• Продажба на најкавалитетни окови и механизми за кујни и други мебели од Blum-Австрија.
• Техничка служба за поддршка и имплементација на оковите.

- Дизајн, функционалност и едноставна монтажа.
- CLIP top BLUEMOTION квалитет до последен детал.
- Доживотна гаранција на BLUM механизми.
- Indaux механизми за плакари по мерка.
- Минималистички дизајн по достапни цени.

Решенија за современи домови!
повеќе
15%заштеда
Цена со ДДВ:376.500 ден.319.385 ден.

Заштеди и опреми ја твојата работил ...

Цена со ДДВ:25.980 ден.

Holzstar TKS 316 E (230 V)- Мобилен ...

Цена со ДДВ:130.150 ден.

Holzkraft KAG 4 SET- Сет манулена к ...

Цена со ДДВ:33.790 ден.

Holzstar SAA 3001 – Аспиратор so 2 ...

Цена со ДДВ:12.340 ден.

Holzstar SAA 902- Аспиратор

Цена со ДДВ:27.840 ден.

Абрихтер Дихт Holzstar ADH 200 АS

Цена со ДДВ:48.920 ден.

Абрихтер Дихт Holzstar ADH 305

Цена со ДДВ:30.320 ден.

Holzstar DH 330 – Дихт

Цена со ДДВ:13.830 ден.

Aircraft AIRBOY SILENCE 221 OF E К ...

Цена со ДДВ:9.440 ден.

AIRBOY 131 OF E

Цена со ДДВ:13.830 ден.

Mobilboy Silence 241/24 OF E

Цена со ДДВ:11.630 ден.

Aircraft Handy Silence 221 OF E

Цена со ДДВ:10.230 ден.

Holzstar DKS 504 Vario-Убодна пила

Цена со ДДВ:56.980 ден.

Holzstar HBS 361-2 Бансек

Цена со ДДВ:27.590 ден.

Holzstar HBS 261-2 Бансек

Цена со ДДВ:7.380 ден.

Holzstar SWT 100


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи