Југоимпекс

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска магистрала 256 (Качанички пат)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7419 км
  • Локација: Индустриска зона Визбегово

  • Телефон 2: 02 2650252
  • Факс: 02 2601858
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522231892_35.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
30%заштеда
Цена со ДДВ:210.750 ден.147.525 ден.

Фреза Holzstar TF 200 SE

15%заштеда
Цена со ДДВ:81.500 ден.69.275 ден.

Компресор Aircraft AIRPROFI 703/100

10%заштеда
Цена со ДДВ:50.100 ден.45.090 ден.

Компресор Aircraft Airstar 503/100

Цена со ДДВ:22.560 ден.

Компресор Aircraft MOBILBOY 301/24

Цена со ДДВ:2.220 ден.

Holtzkraft Црево 200mm

Цена со ДДВ:1.610 ден.

Holtzkraft Црево 160mm

Цена со ДДВ:1.190 ден.

Holtzkraft Црево 120mm

Цена со ДДВ:1.120 ден.

Holtzkraft Црево 100m

Цена со ДДВ:810 ден.

Holtzkraft Црево 80mm

Цена со ДДВ:11.070 ден.

Компресор Aircraft AIRBOY SILENCE 5 ...

Цена со ДДВ:14.160 ден.

Компресор Aircraft AIRBOY SILENCE 1 ...

Цена со ДДВ:10.450 ден.

Компресор Aircraft MOBILBOY 185 OF ...

Цена со ДДВ:10.820 ден.

Компресор Aircraft MOBILBOY 241/24 ...

Цена со ДДВ:12.300 ден.

Компресор Aircraft MOBILBOY 241/50 ...

Цена со ДДВ:22.810 ден.

Компресор Aircraft MOBILBOY 311/50 ...

Цена со ДДВ:26.890 ден.

Компресор Aircraft MOBILBOY 311/50


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи