Југоимпекс

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 256
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10678 км
  • Локација: Индустриска зона Визбегово

  • Телефон 2: 02 2650252
  • Факс: 02 2601858
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522231892_35.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
15%заштеда
Цена со ДДВ:376.500 ден.319.385 ден.

Заштеди и опреми ја твојата работил ...

Цена со ДДВ:37.140 ден.

Holzstar BTS 250 - Ослцилирачка маш ...

Цена со ДДВ:20.400 ден.

Holzstar TF 50 E Фреза

Цена со ДДВ:18.540 ден.

Holzstar KGZ 255 E- Потезен циркула ...

Цена со ДДВ:33.790 ден.

Holzstar SAA 3001 – Аспиратор so 2 ...

Цена со ДДВ:25.980 ден.

Holzstar TKS 316 E (230 V)- Мобилен ...

Цена со ДДВ:9.240 ден.

Holzstar BTS 151 – Шмиргла

Цена со ДДВ:224.190 ден.

Hozlstar ADH 41 C-Абрихтер-Дихт

Цена со ДДВ:13.830 ден.

Mobilboy Silence 241/24 OF E

Цена со ДДВ:11.630 ден.

Aircraft Handy Silence 221 OF E

Цена со ДДВ:169.200 ден.

Holzstar FKS 315-1500 E

Цена со ДДВ:85.500 ден.

Holzstar ADH 2540 Абрихтер Дихт

Цена со ДДВ:109.680 ден.

Holzstar DB 1102 Vario – Струг

Цена со ДДВ:56.980 ден.

Holzstar HBS 361-2 Бансек

Цена со ДДВ:244.900 ден.

Holzstar HBS 703 - Бансек


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи