Југоимпекс

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Јадранска магистрала 256 (Качанички пат)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7846 км
 • Локација: Индустриска зона Визбегово

 • Телефон 2: 02 2650252
 • Факс: 02 2601858
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
  Саб од 08:00 до 14:00Слика од локација
15%заштеда
Цена со ДДВ:81.500 ден.69.275 ден.

Компресор Aircraft AIRPROFI 703/100

10%заштеда
Цена со ДДВ:50.100 ден.45.090 ден.

Компресор Aircraft Airstar 503/100

Цена со ДДВ:22.560 ден.

Компресор Aircraft MOBILBOY 301/24

Цена со ДДВ:2.220 ден.

Holtzkraft Црево 200mm

Цена со ДДВ:1.610 ден.

Holtzkraft Црево 160mm

Цена со ДДВ:1.190 ден.

Holtzkraft Црево 120mm

Цена со ДДВ:1.120 ден.

Holtzkraft Црево 100m

Цена со ДДВ:810 ден.

Holtzkraft Црево 80mm

Цена со ДДВ:11.070 ден.

Компресор Aircraft AIRBOY SILENCE 5 ...

Цена со ДДВ:14.160 ден.

Компресор Aircraft AIRBOY SILENCE 1 ...

Цена со ДДВ:10.450 ден.

Компресор Aircraft MOBILBOY 185 OF ...

Цена со ДДВ:10.820 ден.

Компресор Aircraft MOBILBOY 241/24 ...

Цена со ДДВ:12.300 ден.

Компресор Aircraft MOBILBOY 241/50 ...

Цена со ДДВ:22.810 ден.

Компресор Aircraft MOBILBOY 311/50 ...

Цена со ДДВ:26.890 ден.

Компресор Aircraft MOBILBOY 311/50

Цена со ДДВ:18.240 ден.

Компресор Aircraft MOBILBOY 301/24 ...


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Солопром


 • Адреса: Душко Поповиќ 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 13:30

Нашиот производ е големопродажба, дистрибуција и малопродажба на сите сегменти на материјали за изработка на мебел и ентериери, како и комплетниот сегмент на услуги на доработки до фаза на полупроизводи.

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноДостапно за хендикепирани лица

Уникондор


 • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Уникондор е компанија која располага со фурниран, оплеменет и обичен медијапан, како и голем асортиман на иверки од сите дебелини, ламинатни вратички и работни плочи. Вршиме секаков вид на услуги: кроење, кантирање, бушење.

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Карат-М


 • Адреса: Благоја Стефковски 23
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7857 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 17:00 • Саб од 10:00 до 14:00

1997 година - Основана компанијата Карат-М чија основна дејност е продажба на плочест материјал за производство на мебел, раскројување на плочест материјал и обработка на кантови.

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Радек


 • Адреса: Јадранска магистрала 71б (Качанички пат)
 • Место: Скопје
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00 • Саб од 10:00 до 14:00

RADEK е препознатлив бренд од доменот на машини за обработка на дрво и плочест материјал и е синоним за производи со исклучителен квалитет, најсовремена технологија, стручна поддршка и редовна контрола на производите.

Слика од локација
Мапа

Македонската економија е во добра кондиција и реални се очекувањата земјата да стаса до раст од 3,5 отсто, оценува министерката за финанснии Нина Ангеловска по ...
сите 93 | | | веќе видена

„СДСМ како одговорна партија, во изминатите две години спроведе низа мерки и политики кои обезбедуваат зголемување на животниот стандард, намалени трошоци и ...
сите 134 | | | веќе видена

Генералниот секретар на Светската царинска организација (СЦО), Кунио Микурија во периодот од 21 до 23 октомври 2019 година ќе престојува во официјална посета ...
сите 14 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи