Ива-монт

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Божин Николов - Силни 36
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7430 км
  • Локација: Горно лисиче

  • Телефон 2: 075 239581
  • Факс: 02 2439081
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1393246237_65.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

• Хемиско чистење на парни и топловодни котли од водена и димна страна
• Хемиско чистење на мазутни и нафтени резервоари
• Одржување на пламеници
• Изведување и монтажа на:
- Парни инсталации
- Топловодни инсталации
- Гасни инсталации

• Репарација на котли и садови под притисок
• Репарација на индустриски вентили(RZV вентили, шибер вентили и конденз лонци и сл)
• Сервисирање на пумпи
• Браваро заварувачки работи
• Производство на цевни змии за котли VAPOREX 300, 600 и 1000

Застапник за производите на ИМГ-Загреб и ТЕРМОЕНЕРГЕТИКА-Србија.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи