Ива-монт

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Божин Николов - Силни 36
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7430 км
  • Локација: Горно лисиче

  • Телефон 2: 075 239581
  • Факс: 02 2439081
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1393246237_65.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Ива-монт е компанија основана во 1992 година и успешно опстојува на македонскиот пазар и Косово во областа на енергетиката.

Услуги:
• Комплетно одржување на котларници
• Хемиско чистење на парни и тополоводни котли, резервоари и сл.
• Изведба на цевна инсталација и термо изолација
• Монтажа на котли
• Поставување и сервисирање на топловодно греење

Производи:
• Пластични ќелии (саќе) - RЕFILL tech solution – Italy
• Пумпи - MPD tvornica pumpi D.D – Hrvatska
• Производен програм за одржување котларници
• Цевни спирали
• Котли на пелети 25kW, 30kW, 35kW, 45kW, 75kW, 95kW
• Електрични котли за топловодно греење
• Иноксни оџаци

Располагаме со квалитетна опрема, транспортни возила, стручен и обучен кадар (aтестирани заварувачи, машински инжинер, инжинер-технолог, економисти, бравари, парно грејачи, шамотери). Поседуваме сертификат ISO 9001:2008. Овластување Б за надзор и изведба за технологија и други лиценци и сертификати.

Мотото на нашата фирма е задоволство на клиентите и квалитетно и професионално извршување на работата.


повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи