Ива-монт

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Божин Николов - Силни 36
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7430 км
  • Локација: Горно лисиче

  • Телефон 2: 075 239581
  • Факс: 02 2439081
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1393246237_65.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

„ИВА – МОНТ“ е застапник за производите на реномираната хрватска компанија MPD tvornica pumpi d.d. – Дарувар, Хрватска на територијата на Р. Македонија.

Производен програм:

- Вичасти пумпи (нафта, масло, гориво)
- Запчести пумпи (нафта, масло, гориво, лепила, битумен)
- Крилни пумпи (лесни нафтени деривати, растворувачи)
- Центрифугални пумпи (вода, киселина, алкалии, лесни нафтени деривати)
- Пумпи за амонијак (амонијак и други разладни медии)
- Пумпи за разладна емулзија
- Филтри (нафта, масло, гориво, вода)
- Регулациони вентили (нафта, масло, гориво)
- Регулатори на притисок (редуктори на притисок на вода)
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи