Ива-монт

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Божин Николов - Силни 36
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9444 км
  • Локација: Горно лисиче

  • Телефон 2: 075 239581
  • Факс: 02 2439081
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1393246237_65.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Производство и продажба

• Електрични котли Стандард 6, 9, 12, 18, 24, 30, 36 kW
• Електрични котли Моноблок од 6, 9, 12, 18, 24 kW
• Електрични котли со дигитално управување од 6, 9, 12, 18, 24, 30, 36 kW
• Топловодни котли на:
- Тврдо гориво
- Течно гориво
- Електрична енергија

Камини
• Проектирање на парно греење (куќи и згради)
• Поставување на парно греење
• Монтажа на електрични котли
• Сервис
• Промена на вентили, грејачи, пумпи и др.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи