Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gps - sisteme
 • Kompjutera - softuer kompjuterik - zhvillim
 • Gjeografi - harta gjeografike
 • Logjistikë
 • Video mbikqyrje dhe sisteme për qasje të kufizuar
 • Gjeografi - Sisteme Informative Gjeografike
Повеќе филтриПомалку филтри

Gps pajisje по градови

Shkup Strumicë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gps pajisje

Anima


 • Adresa: rr.1520 nr. 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7430 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bransis


 • Adresa: 11 Tetori 25
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CVS Mobile


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 13-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duna


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 18 lok.2 (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GPS Systems


 • Adresa: Vasil Gjorgov 23-a/2-2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

gps - sisteme

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geooko


 • Adresa: Gjeneral Mihaillo Apostollski 6 (Kairska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

Kategoritë:

gps - sisteme

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ice labs GPS


 • Adresa: Trifun Hagijanev 12/3-17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 18:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 11:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Routyx


 • Adresa: M.T.Golloganov 57
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tim-Pro Inter


 • Adresa: Frankllin Ruzvellt 4/9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

FrotkomKategoritë:

gps - sisteme

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gizzo Konsallting


 • Adresa: Bosillovo 357
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

LKW KostovskiKategoritë:

gps - sisteme

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

ОКТА АД - Скопје и Меѓународното училиште НОВА преку меѓусебна соработка пуштија во употреба две фотоволтаични централи, поставени на покривот на двете згради ...
сите 20 | | | веќе видена

Македонската банкарска асоцијација (МБА) и Народната банка одржаа средби со вицешампионот на Европскиот квиз на парите Христијан Андовски и со двајца од ...
сите 44 | | | веќе видена

Недоволно содржини, атракции, сместувања, услуга, управување со отпад и придржување до протоколите, се само дел од сегментите што ќе мора брзо да ги подобриме ...
сите 22 | | | веќе видена

Од близу 40 илјади новорегистрирани невработени лица во периодот од февруари заклучно со август годинава, 12.580 граѓани се останати без работа поради ковид ...
сите 9 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj