Ѓошо

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Методија Андонов Ченто б.б. (Антон Попов)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7856 км
  • Локација: спроти Макоил бензинската

  • Телефон 2: 075 497885
  • Факс: 02 2531666
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 08:00 до 17:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Авто-делови "Ѓошо"
Компанијата Ѓошо ДОО е специјализирана за увоз, дистрибуција и продажба на резервни делови и масла за автомобили.

Брендови кои ги застапуваме се:
• SWAG
• INA
• RUVILLE
• SKF
• MEYLE
• COMLINE
• AUTOMEGA
• BERU
• MANN FILTER
• DAYCO
• LPR
• AKRON MALO
• BREMBO

Ѓошо ДОО на своите клиенти им нуди широк спектар на производи и резервни делови особено наменети за германски возила од брендовите VW, AUDI, SKODA, SEAT по најповолни цени, врвен квалитет и одлична услуга.
повеќе
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи