Никосан-ЈЗ

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Хо Ши Мин 220-Б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10682 км
  • Локација: спроти бензинската Макпетрол, Бутел 1

  • Телефон 2: 071 212052
  • Факс: 02 2627340
  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1442212104_64.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Цена со ДДВ:150 ден.

Антифриз Разереден Г12

Цена со ДДВ:940 ден.

XADO TOTAL FLUSH

Цена со ДДВ:2.840 ден.

XADO 1STAGE Revitalizant

Цена со ДДВ:120 ден.

Hexol Ocean Breeze

Цена со ДДВ:180 ден.

Средство за одржување на кожа

Цена со ДДВ:150 ден.

Течен сапун HEXOL

Цена со ДДВ:150 ден.

Антифриз HEXOL Universal

Цена со ДДВ:240 ден.

Антифриз HEXOL G12 Alupro 1L

Цена со ДДВ:2.470 ден.

Моторно масло CASTROL Magnatec C3 5 ...

Цена со ДДВ:650 ден.

Моторно масло CASTROL Magnatec Oe P ...

Цена со ДДВ:630 ден.

Моторно масло CASTROL Magnatec B4 D ...

Цена со ДДВ:2.340 ден.

Моторно масло CASTROL Magnatec A3/B ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи