Бодал

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

  • Адреса: Благоја Стефковски 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Локација: Маџари до Макпетрол

  • Телефон 2: 02 3071850
  • Факс: 02 2529644
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1626851439_1.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

- Моторни масла за патнички возила
- комерцијални возила
- дизел мотори
- морски мотори
- двo-тактни мотори
- четири-тактни мотори
- косилки
- менувачи и диференцијали
- автоматски менувачи
- пренос и хидраулика за трактор.

Течност за сопирачки и специјализирани производи за моторни возила.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи