Gipsar

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicioner

  • Adresa: Magjistralja e Adriatikut 37 (Rruga e Kaçanikut)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7420 км

  • Telefon 2: 02 2600152
  • Faksi: 02 3073401
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30
    Sh nga 07:30 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519646094_74.gif?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kompania GIPSAR merret me tregti të materialeve për ndërtim dhe punim. Misioni ynë është furnizim cilësor në territorin e R. Maqedonisë me materiale ndërtimi dhe sisteme ndërtimi.

Programi i shitjes përmban më shumë se 200 produkte:
• pllaka gips kartoni
• konstruksione të duhura metalike dhe të gjitha elementet e nevojshme për ndërtimin e mureve ndarëse
• tavane të lëshuar
• sisteme për mbrojtje nga zjarri
• sisteme për mbrojtje nga rrezatimi me rreze X dhe elektromagnetike
• sisteme për izolim termik dhe zhurme
• suva manuale dhe makine
• estrih i thatë dhe i lëngët
• ngjitës për qeramikë dhe mermer.

Këto janë produkte që tashmë janë të njohura në treg dhe janë pranuar gjerësisht sepse ofrojnë mundësi për aredim të shpejtë, të thjeshtë dhe të pastër të enterierit të brendshëm. Në të njëjtën kohë, këto janë produkte që me pak material dhe pak imagjinatë ofrojnë mundësi të pabesueshme për të krijuar hapësirë.

DPPG "GIPSAR" është themeluar më 25 maj 1990. Strategjia e Gipsar bazohet në përmirësimin e vazhdueshëm të shërbimit dhe programit që ofron, duke ndërtuar një marrëdhënie të besueshme me klientët e saj. Gipsar vazhdimisht punon për të zgjeruar gamën e produkteve për të mundësuar një ofertë më të plotë të blerësve. Kjo do të thotë se blerësi mund të gjejë gjithçka në një vend. Në të njëjtën kohë, Gipsar të gjithë përvojën dhe njohuritë e saj i vë në dispozicion të klientëve, shoqëruar nga një qëndrim miqësor dhe i sjellshëm i punonjësve.

Për ne një nga gjërat më të rëndësishme është dërgesa me kohë e materialeve, pastaj menaxhimi me inventarin dhe personeli i magazinës, i cili mundëson ngarkimin e shpejtë të materialeve.

PARTNERË: KNAUF, KNAUF INSULATION, AMF, MARMORIT..
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj