Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
 • Prilep
 • Kumanovo
 • Struga
 • Kriva Palanka
 • Kocani
 • Veles
 • Kicevo
 • Strumica
 • Bitola
 • Gevgelija
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Funeral equipment & supplies
 • Funeral services
 • Marble & granite - manufacturers & retail
 • Tomb stones & monuments - manufacturers
 • Cemeteries & chapels (mortuaries & funeral homes)
 • Emergency Numbers & Assistance
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Funeral equipment & supplies

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking24 hours

RAJSKI DOM


 • Address : bul.Makedonsko Kosovska Brigada 269
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Professional burial agency.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457965573_73.png?t=true&w=300&h=300
24 hours

Bozja Zelba Angelovski 94


 • Address : Boris Sarafov (4-ti Juli) 36
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Professional Funeral Agency "God's Desire Angelovski 94"

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1480682308_57.png?t=true&w=300&h=300
24 hours

Vecen dom Korporacija


 • Address : Vancho Mickov 2/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Licensed funeral enterprise, services and funeral equipment.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1505809026_35.png?t=true&w=300&h=300

Day and night (Dej end najt)


 • Address : Ivo Lola Ribar 381
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Miren son


 • Address : Prohor Pchinski 4
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

2M-2B kom


 • Address : Vasko Karangeleski 3
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7906 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BOBI-M


 • Address : Stojan Arsov 2
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7863 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Лиценциран погребен оператор

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630395439_3.png?t=true&w=300&h=300

Bel Fast


 • Address : Filip Vtori (Marshal Tito) , s.Krivogashtani 57
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7888 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 13:00
 • Пауза: Mon - Fri from 12:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bel fast


 • Address : Aleksandar Makedonski (Mosha Pijade) 128
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7903 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boj mil


 • Address : Ratko Minev 97
 • Place: Kriva Palanka

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bozji mir


 • Address : Butelska 42
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

<b>“БОЖЈИ МИР“</b> е <b>ЛИЦЕНЦИРАН ПОГРЕБЕН ОПЕРАТОР</b> кој што ви понудува и извршува комплетно и достоинствено погребение.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553068769_8.jpg?t=true&w=300&h=300

Bozji pat


 • Address : Hristijan Karposh 71
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Единствен погребален оператор во Штип со комплетна услуга и сопствен ресторан во градската капела.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1627385397_39.png?t=true&w=300&h=300

Bsb Limce


 • Address : Sutjeska 40
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7919 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1625136170_9.png?t=true&w=300&h=300

Butel AD


 • Address : Lazar Trpovski 61-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 16:00

Акционерско друштво за погребни и придружни активности

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1635409023_95.png?t=true&w=300&h=300

Butel funeral services AD (Butel pogreben servis AD)


 • Address : Lazar Trpovski 67-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

Лиценциран оператор за погребални услуги

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/17661856aa453626885fbb1f444a9ad9.jpg?t=true&w=300&h=300

Butel-24 hours


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Company Cvetkovic/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekostep


 • Address : Biljanovska 2
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7863 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden Nova


 • Address : Rudnichka 39
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gran-prom


 • Address : nas.Domachki Dol 43
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈7898 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gran-prom


 • Address : Blagoja Stefkovski 54
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

A licensed company in which you receive a WRITTEN WARRANTY for the overall workmanship. Treatment of marble and granite. Making kitchens, stairs, stairs, fountain terraces, tombstones, complete funeral equipment and services.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1443527629_23.jpg?t=true&w=300&h=300

Granimor


 • Address : s.Veleshta
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

По соопштението на ВВ „ Тиквеш “„за предложените откупни цени на грозјето за ова реколта, за локалните медиуми со изјава се јави Трајче Кулев, претседател на ...
сите 23 | | | веќе видена

Претседателот на Сојузот на стопански комори, Трајан Ангелоски на „Марили бизнис форумот“ кој се одржа денес во Охрид истакна дека ситуацијата во која се ...
сите 17 | | | веќе видена

Рецесија за годинава во моментот не се очекува. И покрај сите предизвици, сите релевантни меѓународни финансиски институции сепак предвидуваат економски раст, ...
сите 93 | | | веќе видена

Во однос на граѓани кога ќе можат да инсталираат на своите покриви, јас би кажал кога ќе се олеснат условите и поедностават постапките за инсталирање на ...
сите 41 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel