Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fitness centres, health clubs & gyms
 • Aerobics
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fitness centres, health clubs & gyms in Prilep

Arena


 • Address : Katna garazha prizemje
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonsai


 • Address : Kuzman Josifovski Pitu 124-b
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7901 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elite gym


 • Address : 11-ti Oktomvri, zgrada Tabana 3/1
 • Place: Prilep
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Energy


 • Address : Kiro Pajmakoski 16-a
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:30 to 22:00 • Sat from 09:30 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fit Star


 • Address : Brakja Miladinovci 1/4
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fitnes Shampion


 • Address : Jane Sandanski 22-v
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kango Klub Dandelion Dens


 • Address : Braka Lameski 20-A
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lady fit


 • Address : Skopska 6
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pit bull


 • Address : Joska Jordanoski 14-a
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 19:00 • Sat from 17:00 to 20:00

Break 13-17h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Professional


 • Address : Kuzman Josifovski Pitu 51
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 22:00 • Sat from 13:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Risto Kartus


 • Address : Trajko Sandanski 71
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Мали се надежите дека овозможената субвенционирана, фиксна цена од 80 евра за мегават час ќе ги намали цените на голем дел од прехрамбените производи. ...
сите 143 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути ТАВ Македонија, заедно со домашниот тур-оператор за дојдовен туризам Balkan Prime Tours , во изминатите три дена беа домаќини на ...
сите 20 | | | веќе видена

Феро инвест е единствена компанија на македонскиот пазар која нуди комплетни решенија за изградба на фотоволтаични електрични централи: од почетна идеја, преку ...
сите 14 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel