Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Фитнес центри
 • Салони за масажа
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Фитнес центри во Битола

Виктори


 • Адреса: Апостол Здравески 60
 • Место: Битола

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виола Бјути Центар


 • Адреса: Цар Самоил 75
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Енерџи Спорт


 • Адреса: Партизанска 33/15
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Офит Фитнес Студио


 • Адреса: Димитар Влахов 61
 • Место: Битола

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

О2 универзал


 • Адреса: Градско Шеталиште 1
 • Место: Битола

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Паљо


 • Адреса: Прилепска 5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 22:00 • Саб - Нед од 17:00 до 22:00

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Универзал


 • Адреса: Ружа Делчева б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 22:00

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фит 4 лајв


 • Адреса: Тодор Паница 5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км
 • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 21:00 • Саб од 16:00 до 21:00

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ши фитнес


 • Адреса: Захарија Шумљанска (Прилепска) 4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00 • Саб од 14:00 до 20:00

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Лицата кои скенираат фискални сметки ќе добијат по 2100 денари на секои три месеци, наместо досегашните 1800. Новите измени ќе стапат на сила од јануари 2023, ...
сите 32 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Централна кооперативна банка АД Скопје, дел од групацијата ЦКБ Груп ЕАД има потреба од вработување на едно лице на работно место ...
сите 4 | | | веќе видена

Сакаме да ги демантираме информациите за затворање на Еуроникел индустри, велат од компанијата.„Сакаме да ја информираме јавноста дека се лажни информациите за ...
сите 8 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути НЛБ Банка ги известува своите клиенти дека паричната помош од социјална и детска заштита ќе ја исплати на 4 јули (понеделник ). Во ...
сите 35 | | | веќе видена

Македонија е земја која од сопствено производство задоволува помалку од половина од потрошувачката на електрична енергија. Секоја година се вложуваат многу ...
сите 38 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи