Пребарувањето е оптимизирано за Скопје

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Скопје
  • Прилеп
  • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Аеробик и пилатес
  • Фитнес центри
  • Јога
  • Училишта за танцување
  • Училишта за балет
  • Танчерски Групи
  • Салони За Масажа
  • Спортски Центри, Објекти, Игралишта И Терени
  • Сауни
  • Гимнастика - Клубови
Повеќе филтриПомалку филтри

Аеробик и пилатес по градови

Битола Велес Куманово Прилеп Скопје

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Аеробик и пилатес

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Атлета 2003


  • Адреса: бул.К.Ј.Питу 24-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 22:00 • Нед од 17:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бранимир и Бранкица


  • Адреса: Ѓорче Петров 7-1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км
  • Работно време: Пон - Пет од 17:00 до 22:00 • Саб од 10:00 до 14:00 • Нед од 18:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бранимир и Бранкица


  • Адреса: Васил Ѓоргов
  • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голден фитнес


  • Адреса: Димо Хаџи Димов 69
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Јасмина Плунцевиќ-Глигороска


  • Адреса: бул.Јане Сандански 87-1/11
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Работно време: Пон - Нед од 17:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ит да бит-Eat the beat


  • Адреса: Бел Камен 9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Квинс денс клуб


  • Адреса: 16-та Mакедонска Бригада 5
  • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кети Фит


  • Адреса: Никола Русински б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КинетоАрт


  • Адреса: Орце Николов 164-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лајв Витал


  • Адреса: Панко Брашнаров 3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Магнус


  • Адреса: Антон Попов (Огњан Прица) 1 лок.1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Работно време: Пон , Чет , Саб од 07:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Марбал


  • Адреса: ул.1732 4-а/16
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Работно време: Пон - Пет од 16:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Метода


  • Адреса: бул.Јане Сандански, ТЦ Три Бисери
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Микс Аеробик и Фитнес


  • Адреса: Македонија, Дом на АРМ б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Микс Аеробик Елена М


  • Адреса: Доситеј Обрадовиќ 18
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пол Пипл


  • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 47
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Работно време: Пон - Сре , Пет од 17:30 до 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ребис


  • Адреса: бул.8-ми Септември (Октомвриска револуција) 2/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Работно време: Пон - Нед од 17:00 до 21:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ребис


  • Адреса: Сливовска 2-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Реверанс


  • Адреса: бул.Јане Сандански 116-5/4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Работно време: Пон - Пет од 18:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

И земјоделските производи ќе поскапуваат поради европската енергетска криза, меѓутоа тука се уште е рано да се прават проекции колкаво ќе биде поскапувањето. ...
сите 45 | | | веќе видена

Од чевларскиот и текстилниот сектор, реагираат по најавата на премиерот Зоран Заев дека од 1 јануари минималецот ќе се зголеми на 18.000 денари, и велат дека ...
сите 90 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи