Радиус (100км)

Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Охрид
 • Виница
 • Битола
 • Тетово
 • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Спа центри
 • Хотели
 • Фитнес центри
 • Салони за убавина
 • Козметички салони
 • Салони За Масажа
 • Ресторани Од А До Ш
 • Маникир И Педикир
 • Конференциски Капацитети И Услуги
 • Сауни
 • Спортска Масажа
 • Ресторани - Национални
 • Шминкери
 • Терапевтска Масажа
 • Јога
 • Ресторани За Свадби
 • Базени За Пливање
 • Апартмани И Приватни Соби - Изнајмување
 • Фризерски Салони
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Спа центри

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување.

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Асеана Ројал Спа


 • Адреса: Орце Николов 190
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9155 км
 • Работно време: Вто - Нед од 12:00 до 22:00

Формулата за здравје, убавина и среќа преку Спа (Solus per Aqua) или здравје преку вода е новитет и кај нас. Индонезискиот остров Бали нуди иникатен концепт на овие простори. Професионалните Спа тераптевти и козметолози кои доаѓаат од далечниот исток ќе ви понудат есклузивни Спа третмани.

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноФитнес центарСпа центар

Блисс Бјути Центар & Спа


 • Адреса: Илинденска 208
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9129 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 21:00

Најмодерна линија на спа центри, разубавување, козметика, слабеење и фитнес.


АкваМарин


 • Адреса: 11-ти Октомври 44-2/2
 • Место: Скопје
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00 • Саб од 09:00 до 15:00

Александар Палас-фитнес и спа


 • Адреса: бул.8-ми Септември 15
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9154 км

Аурора Ресорт & Спа


 • Адреса: ул.3 б.б.
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈9267 км

Бабор Бјути СПА


 • Адреса: бул.Илинден 74
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9156 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 16:00

Бебе Спа


 • Адреса: бул.Илинден 68-а
 • Место: Скопје

Дејности:

спа центри

Бел камен


 • Адреса: Пљачковица б.б.
 • Место: Радовиш

Виталити


 • Адреса: Никола Карев 1/1
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈9220 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00

Гарден спа


 • Адреса: Леринска 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9156 км

ДД Диор


 • Адреса: Трифун Хаџи Јанев 8/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9158 км

Елит Плаза


 • Адреса: Костурски Херои 38
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9156 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Етно Село


 • Адреса: с.Младо Нагоричани
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9169 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Мапа

Задолжувањето на долг рок во последните 11 месеци пораснало за повеќе од 10%, нотира порталот Фактор во својата анализа на државниот долг на Република ...
сите 68 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи