Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gevgelija
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fast food restaurants in Gevgelija

Foody (Fudi)


 • Address : Marsal Tito 90
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lap lap


 • Address : Makedonija 5
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:30 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leskovacka skara


 • Address : Talja Bikova 25
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nino


 • Address : 7-mi Noemvri 3
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Palma


 • Address : Gevgeliski Partizanski Odredi 14
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 11:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pepito


 • Address : Marsal Tito 61/4
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Кредитната агенција „Фич“ го потврди кредитниот рејтинг на Македонија на „ББ +“, со негативен изглед. Негативниот изглед во потврдениот кредитен рејтинг е ...
сите 40 | | | веќе видена

Според Центарот за алтернативни финансии на Кембриџ (CCAF), биткоин „рударството“ троши околу 145 терават-часови електрична енергија годишно, што е околу 0,55 ...
сите 38 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel