Fasada

ParkingPunojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase 62
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10687 км

  • Faksi: 02 3228762
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1651669059_84.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Firma private ndërtimore- tregtare FASADA

Moto e jonë është

“Nëse shtëpia është fytyra e njeriut,atëherë fasada është fytyra e shtëpisë”si përfaqësues e firmës me renome RENOVA është themeluar në vitin 2002 me bazë në f.Xhepçisht Tetovë.
Aktiviteti i firmës është shitja e materialeve ndërtimore me shumicë dhe pakicë dhe realizimi i punimeve ndërtimore.
Për një kohë të shkurtër FASADA hapi edhe dy depo në Shkup dhe Gostivar.
Firma funksionon si përfaqësues ekskluziv i firmave:


RENOVA
CEMENTARA USJE
KNAUF
KATNIK GJERMANI
të cilat jnaë me sertifikat për cilësi(kualitet) ISO 9001-2000.
Përveç prodhimeve cilësore, FASADA dallohet edhe me fasada cilësore që i realizon ekipi i kualifikuar i fasaduesve që punojnë për ne.
Realizojmë fasada minerale, fasada me izolim dhe fasada plastike.

Përveç shitjes dhe fasadave ofrojmë edhe këshilla për materialet dhe mjetet që i shesim.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj