Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
 • Велес
 • Скопје
 • Битола
 • Свети Николе
 • Куманово
 • Охрид
 • Виница
 • Берово
 • Гевгелија
 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Фарми
 • Добиток - одгледувачи и трговија
 • Живина - трговија и дистрибуција
 • Јајца - производители
 • Јајца - трговија
 • Живинарство - Опрема И Храна
 • Млеко И Млечни Производи
 • Земјоделски Производи - Трговија
 • Месари И Месарници
 • Месо И Преработки Од Месо
 • Сточна Храна - Фабрики И Млинови
 • Сточна Храна - Трговија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Фарми


Агриа свињарска фарма


 • Адреса: с.Чичево Градско
 • Место: Велес
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Агроекологија


 • Адреса: 14-та Бригада 105
 • Место: Кочани

Агро ѕвон милк


 • Адреса: Македонска Преродба 31
 • Место: Скопје

Агро Дани комерц


 • Адреса: с.Ерџелија
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00

Безистен


 • Адреса: Тошо Арсов 67
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Бетон Стоун


 • Адреса: Јанко Глигоров 2-а
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈7467 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

Компанијата Бетон Стоун се занимава со производство на бетонски елементи.

Бит конзул


 • Адреса: Партизанска 20/36
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

Вапилица


 • Адреса: с.Вапила
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7435 км

Варади


 • Адреса: с.Чардаклија
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7490 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Дејности:

фарми

Вини-фарм


 • Адреса: с.Пеклани
 • Место: Виница

Дејности:

фарми

Ви Ал


 • Адреса: 8-ми Септември 42, Чашка
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км

Голди


 • Адреса: Пиринска 45
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈7504 км

Грди пром


 • Адреса: с.Романовце б.б.
 • Место: Куманово

Гуги Гуци


 • Адреса: Струмички пат
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Дејности:

фарми

Дацко и Цацко


 • Адреса: ул.12 бр.28 с.Бардовци
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7419 км

Дејности:

фарми

Стопанската комора на Македонија денеска го прослави 97 години од основањето и по тој повод беа доделени повеќе награди на најуспешните компании и бизнисмени ...
сите 26 | | | веќе видена

Износот на законски пропишана минимална плата во европските земји значително се разликува. Минималецот во Швајцарија е 2.709 евра и е речиси 12 пати поголем ...
сите 16 | | | веќе видена

Со мерката за повраток на ДДВ за граѓаните државата планира да ја решава сивата економија, тврди премиерот Заев. За работата на црно се жалат и домашните и ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи