Агроекологија


 • Адреса: 14-та Бригада 105
 • Место: Кочани


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  До крајот на годината, во рамките на проектот GREENOVET, ќе биде отворен регионален Центар за стручно образование и обука за зелени иновации што ќе биде ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи