Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Велес
 • Штип
 • Битола
 • Свети Николе
 • Куманово
 • Гевгелија
 • Охрид
 • Тетово
 • Виница
 • Берово
 • Струмица
 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Фарми
 • Добиток - одгледувачи и трговија
 • Живина - трговија и дистрибуција
 • Јајца - производители
 • Јајца - трговија
 • Млеко И Млечни Производи
 • Живинарство - Опрема И Храна
 • Земјоделски Производи - Трговија
 • Месо И Сувомеснати Производи
 • Месари И Месарници
 • Сточна Храна - Фабрики И Млинови
 • Кланици
 • Житни Култури - Одгледувачи
 • Сточна Храна - Трговија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Фарми


Грди пром


 • Адреса: с.Романовце
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гуги Гуци


 • Адреса: Струмички пат
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Дејности:

фарми

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дацко и Цацко


 • Адреса: ул.12, с.Бардовци 28
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7846 км

Дејности:

фарми

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Екофарм-Шишево


 • Адреса: ул.3 29
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7845 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еко хермана


 • Адреса: с.Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7983 км

Дејности:

фарми

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еко Фарм Алпина


 • Адреса: с.Кшање
 • Место: Куманово

Дејности:

фарми

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Живинарска фарма Шест Браќа


 • Адреса: ул.1, с.Батинци 223
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7859 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Живино-пром


 • Адреса: Рибник 100
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жито Малеш-свињарска фарма


 • Адреса: с.Смојмирово
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7962 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здравковци


 • Адреса: с.Челопек
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Илче фарм


 • Адреса: с.Мусинци
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7913 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јунта


 • Адреса: с.Карамани
 • Место: Битола

Дејности:

фарми

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Калкус Фарма


 • Адреса: ул.9, нас.Илинден 5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7861 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лиде Фарм НИ-ВО


 • Адреса: с.Младо Нагоричани
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лисолај-Б.мост


 • Адреса: Васко Карангелески 3/82
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7898 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 09:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Луна пром вел


 • Адреса: с.Башино село
 • Место: Велес

Дејности:

фарми

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мак-смоларски ној


 • Адреса: с.Смолари
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7989 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мандра Начо


 • Адреса: Индустриска б.б.
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Марго


 • Адреса: Партизанска 84/3
 • Место: Битола
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

На денешната седница е донесена Одлука за намалување на увозните давачки – царинските стапки на одделни производи (компоненти) потребни за производство на ...
сите 29 | | | веќе видена

Во пресрет на новогодишните и божиќните празници, НЛБ Банка подготви промотивна кампања за потрошувачките кредити. Овој декември клиентите ќе можат да ги ...
сите 29 | | | веќе видена

„Инфинум“ една од најголемите хрватски компании, со интернационално искуство за развој на дигитални производи, која работи на глобалниот пазар ја презема ...
сите 61 | | | веќе видена

Во многу земји прво се појавиле крито-менувачниците, а потоа тие се регулирале со закон, а постојат и разни искуства за самото вовдеување на крипто средствата, ...
сите 31 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи