Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Тетово
 • Струмица
 • Прилеп
 • Охрид
 • Гостивар
 • Куманово
 • Штип
 • Берово
 • Радовиш
 • Струга
 • Велес
 • Кочани
 • Свети Николе
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Млеко и млечни производи
 • Млекарници
 • Месо и преработки од месо
 • Месари и месарници
 • Добиток - одгледувачи и трговија
 • Дистрибутери
 • Храна - Трговија На Големо
 • Храна (Замрзната) - Трговија
 • Храна-Дистрибуција
 • Магацини
 • Магацини За Храна И Производи За Широка Потрошувачка
 • Риба - Трговија На Големо
 • Фарми
 • Тестенини-Производство И Трговија
 • 200 Најуспешни
 • Пијалаци - Безалкохолни (Негазирани) - Трговија
 • Мед - Производство И Трговија
 • Земјоделски Производи - Трговија
 • Здрава Храна - Производство
 • Масла И Маслени Производи
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Млеко и млечни производи


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Јого меркур


 • Адреса: Македонска Војска 20/10 (Црвена Армија)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈8698 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

Основна цел на компанијата е создавање на квалитетни осоговски млечни производи кои го содржат традиционалниот вкус, а сепак произведени со најсовремената технологија.


Агро Муневере


 • Адреса: Индустриска б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈8673 км

Еко Шар


 • Адреса: с.Порој
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈8672 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Лактоза


 • Адреса: с.Камењане
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈8673 км

Млекара АД Тетово


 • Адреса: 29-ти Ноември б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈8673 км

Сентис аг


 • Адреса: с.Џепчиште
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈8672 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 16:00

Хит 73


 • Адреса: с.Камењане
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈8672 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 08:00 до 12:00

Агро Ил Млек


 • Адреса: ул.27 бр.52 нас. Илинден
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈8714 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 15:00

Алпина-деј


 • Адреса: Кочо Рацин б.б.
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈8755 км

Бобо Јла


 • Адреса: Крижевска б.б.
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈8774 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 10:00 до 15:00

Браќа Скендерови


 • Адреса: Горно Оризари б.б.
 • Место: Велес

Брашнара Голди


 • Адреса: Сутјеска 146 лок.2
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈8771 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Бродец


 • Адреса: нас.Млаки 2
 • Место: Гостивар

Бучен Козјак


 • Адреса: Козјачка 11 нас.Доброшане
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈8718 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:00

БТ Мај


 • Адреса: с.Поешево
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈8764 км

Мапа

На 10 декември 2019 година, Комитетот за оперативна монетарна политика на Народната банка ги разгледа клучните показатели за домашната економија и движењата на ...
сите 90 | | | веќе видена

Нов извор на снабдување на земјата со гас е придобивката што ја очекуваат стручните лица од поврзувањето со гасоводот што доаѓа од Азербејџан. Како што е ...
сите 46 | | | веќе видена

Вести во фокусот на Фактор ова утро ... * Кој е кумановецот чии фирми направија 100 милиони евра приход лани Четири кумановски фирми лани кумулативно направија ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи