Европа Гуми

ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДоставаДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 18
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10688 км
  • Локација: пред Лук Оил, поранешен сервис на Мазда

  • Телефон 2: 02 3217913
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
    Саб од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507202335_97.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Во нашиот сервисен центар можете да ги најдете производите од светски познатиот бренд BRIDGESTONE и неговите подбрендови FIRESTONE и DAYTON, сите произведени во фабриките на BRIDGESTONE низ Европа или Јапонија. Високо квалитените пневматици на VREDESTEIN произведени само во Холандија, а дизајнирани од италијанската дизајнерска куќа Giugiaro Design, како и пневматици од останатите водечки производители.

Покрај пневматиците во нашиот салон можете да најдете Алуминиумски фелни од италијанскиот производител MAK и TSW, акумулатори, моторни масла и филтри, како и да добиете брз сервис за вашето патничко возило, проверка и промена на системот за сопирање и подмачкување, геометрија на преден и заден трап.

Во состав на продажниот објект се наоѓа и сервис во кој се изведуваат низа потребни операции поврзани со пневматиците:
• Монтирање и демонтирање на гуми
• Балансирање на гуми
• Машинско исправање на фелни
• Пумпање на пневматиците со АЗОТ

Освен наведените брендови на гуми, по потреба може да Ви обезбедиме било кои што на Вас ќе ви затребаат.
Kонтактирајте не на телефонот 02 2720022. Дозволете нашиот стручен тим да се погрижи за вас.
повеќе
Цена со ДДВ:4.200 ден.

Целосезонска гума 205/55R16 PETLAS ...

Цена со ДДВ:5.800 ден.

Зимска гума 205/55R16 VREDESTEIN WI ...

Цена со ДДВ:3.800 ден.

Зимска гума 195/65R15 FIRESTONE WH4

Цена со ДДВ:3.300 ден.

Целосезонска гума 175/65R14 PETLAS ...

Цена со ДДВ:2.900 ден.

Зимска гума 175/65R14 PETLAS SNOWMA ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи