Европа Гуми

ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДоставаДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 18
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Локација: пред Лук Оил, поранешен сервис на Мазда

  • Телефон 2: 02 3217913
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
    Саб од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507202335_97.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Во нашиот сервисен центар можете да ги најдете производите од светски познатиот бренд BRIDGESTONE и неговите подбрендови FIRESTONE и DAYTON, сите произведени во фабриките на BRIDGESTONE низ Европа или Јапонија. Високо квалитените пневматици на VREDESTEIN произведени само во Холандија, а дизајнирани од италијанската дизајнерска куќа Giugiaro Design, како и пневматици од останатите водечки производители.

Покрај пневматиците во нашиот салон можете да најдете Алуминиумски фелни од италијанскиот производител MAK и TSW, акумулатори, моторни масла и филтри, како и да добиете брз сервис за вашето патничко возило, проверка и промена на системот за сопирање и подмачкување, геометрија на преден и заден трап.

Во состав на продажниот објект се наоѓа и сервис во кој се изведуваат низа потребни операции поврзани со пневматиците:
• Монтирање и демонтирање на гуми
• Балансирање на гуми
• Машинско исправање на фелни
• Пумпање на пневматиците со АЗОТ

Освен наведените брендови на гуми, по потреба може да Ви обезбедиме било кои што на Вас ќе ви затребаат.
Kонтактирајте не на телефонот 02 2720022. Дозволете нашиот стручен тим да се погрижи за вас.
повеќе
Цена со ДДВ:6.190 ден.

Bridgestone+подарок

Цена со ДДВ:3.590 ден.

Firestone+подарок

Цена со ДДВ:2.900 ден.

Зимски гуми 175/65R14 Petlas Snowma ...

Цена со ДДВ:4.900 ден.

Зимски гуми Bridgestone Blizzak LM0 ...

Цена со ДДВ:3.800 ден.

Зимска гума 195/65R15 FIRESTONE WH4

Цена со ДДВ:2.500 ден.

Зимски гуми TIGAR WINTER 155/70R 13 ...

Цена со ДДВ:3.400 ден.

Зимски гуми Dayton DW510E 195/65R 1 ...

Цена со ДДВ:4.800 ден.

Зимски гуми APOLO ALNAC 4G WINTER 2 ...

Цена со ДДВ:7.480 ден.

Зимски гуми Bridgestone Blizzak LM0 ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи