Радиус (100км)

Европа Гуми

ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДоставаДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Борис Трајковски 18 (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7854 км
  • Локација: пред Лук Оил, поранешен сервис на Мазда

  • Телефон 2: 02 3217913
  • Факс: 02 2720023
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
    Саб од 09:00 до 15:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Во нашиот сервисен центар можете да ги најдете производите од светски познатиот бренд BRIDGESTONE и неговите подбрендови FIRESTONE и DAYTON, сите произведени во фабриките на BRIDGESTONE низ Европа или Јапонија . Високо квалитените пневматици на VREDESTEIN произведени само во Холандија, а дизајнирани од италијанската дизајнерска куќа Giugiaro Design, како и пневматици од останатите водечки производители.

Покрај пневматиците во нашиот салон можете да најдете Алуминиумски фелни од Италијанскиот производител MAK и TSW, акумулатори, моторни масла и филтри, како и да добиете брз сервис за вашето патничко возило, проверка и промена на системот за сопирање и подмачкување, геометрија на преден и заден трап.

Дозволете нашиот стручен тим да се погрижи за вас.

Освен наведените брендови на гуми , по потреба може да Ви обезбедиме било кои што на Вас ќе ви затребаат.

Во состав на продажниот објект се наоѓа и сервис во кој се изведуваат низа потребни операции поврзани со пневматиците:

- монтирање и демонтирање на гуми;

- балансирање на гуми;

- машинско исправање на фелни;

- пумпање на пневматиците со АЗОТ.
повеќе

Постови

72% попуст или само 199 денари за промена на масло и сите филтри + ГРАТИС филтер за масло во „ЕВРОПА ГУМИ“

• Промена на масло.• Промена на филтер за масло.• Промена на филтер за воздух.• Промена на филтер за ...

Photos from ЕВРОПА ГУМИ's post

Компјутерско центрирање на преден трап и подесување на управувач , - 30% само месец Февруари !!! ...

WH3 195/65 R15 T - Патнички - Гуми

Освојте ја зимата со одличните WINTERHAWK 3 зимски пневматици од FIRESTONE. Најновата ламеларна техн ...

Sky Radio 102.5 FM

Скај радио во соработка со Европа гуми организира наградна игра.Награди:1.Бесплатна промена на ле ...

IuteCredit Macedonia

Сезоната на зимски гуми е во полн ек, а ЕВРОПА гуми е правиот избор. Сите нивни производи сега может ...

Утринска на Телма / Utrinska na Telma

Утринава со г-динот Ацо Волканоски, менаџер во Европа Гуми зборувавме за разликата помеѓу летни и зи ...

Alnac 4G Winter 195/65 R15 - Патнички - Гуми

Како резултат на успешна соработка помеѓу VREDESTEIN и APOLLO, конечно на пазарот се појавија новите ...

ЕВРОПА ГУМИ

И оваа сезона голем избор на зимски гуми од реномирани производители, акциски цени 3+1 гратис , како ...
25%заштеда
Цена со ДДВ:7.320 ден.5.490 ден.

Зимски гуми Vredestein Snowtrac 5 ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:4.920 ден.3.690 ден.

Зимски гуми Vredestein Snowtrac 5 1 ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:4.310 ден.3.233 ден.

Зимски гуми Dayton DW510E 205/55R 1 ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:7.600 ден.5.700 ден.

Зимски гуми Bridgestone LM001 205/5 ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:4.740 ден.3.555 ден.

Зимски гуми Vredestein Snowtrac 5 1 ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:3.690 ден.2.768 ден.

Зимски гуми Firestone WH3 175/65R 1 ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:4.920 ден.3.690 ден.

Зимски гуми Bridgestone LM001 195/6 ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:3.080 ден.2.310 ден.

Зимски гуми Dayton DW510E 175/65R 1 ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:2.520 ден.1.890 ден.

Зимски гуми Dayton DW510E 155/70R 1 ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:3.570 ден.2.678 ден.

Зимски гуми Dayton DW510E 195/65R 1 ...


Видете ги сите наши производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи