ЕСП

Достапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: 9-ти Мај 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1663327823_25.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

КОМПЈУТЕРСКА ОБУКА:
• Пакет-канцелариско работење (win,word,excel,internet) основно/напредно ниво
• Посебни/напредни курсеви
• Графички
• WebDesign

ЈАЗИЧНИ КУРСЕВИ:
• Општ странски јазик
• Деловен англиски
• Комуникација
• Подготовка за ibtTOEFL и IELTS

ДЕТСКИ КОМПЈУТЕРСКИ КУРСЕВИ:
• групи од 6-10год. и 11-14год. (I,II,III,IV ниво)

ПРОФЕСИОНАЛЕН АНГЛИСКИ:
• BEC; ICFE; ILEC

ОБУКИ-РАЗВОЈ НА ДЕЛОВНИ ВЕШТИНИ:
• Развој и управување на човечки ресурси
• Лидерство
• Деловен секретар-Office manageр
• Продажба и техники на продажба
• Обука на обучувачи
• Градење тимови
• Управување со време
• Презентациски вештини
• Управување со стрес
• Управување со конфликтни ситуации
• Управување со тешки клиенти
• Грижа за клиенти
• Управување со проекти
• Стратешко планирање
• Комуникациски вештини
• Вештини на преговарање
• Ефективно водење состаноци
• Решавање проблеми и одлучување
• Други
повеќе
Цена со ДДВ:5.600 ден.

Македонски јазик за странци

Цена со ДДВ:9.600 ден.

Детски компјутерски курс - 8 месеци

Цена со ДДВ:5.428 ден.

Решавање проблеми и донесување одлу ...

Цена со ДДВ:5.428 ден.

Застапување интереси (Advocacy)

Цена со ДДВ:5.428 ден.

Мотивација

Цена со ДДВ:4.838 ден.

Комуникациски вештини

Цена со ДДВ:4.838 ден.

Вештини на преговарање

Цена со ДДВ:4.838 ден.

Иновативност и креативност (надвор ...

Цена со ДДВ:5.428 ден.

Развивање емоционална интелигенција

Цена со ДДВ:4.838 ден.

Стрес и управување со стрес

Цена со ДДВ:4.838 ден.

Ефективно управување со времето

Цена со ДДВ:2.500 ден.

Power Point

Цена со ДДВ:7.500 ден.

MS Project

Цена со ДДВ:12.600 ден.

Графички дизајн

Цена со ДДВ:6.900 ден.

Основи на JAVA

Цена со ДДВ:6.000 ден.

C++


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи