ЕСП

Достапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: Елисие Поповски Марко 49-1/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1663327823_25.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

КОМПЈУТЕРСКА ОБУКА:
• Пакет-канцелариско работење (win,word,excel,internet) основно/напредно ниво
• Посебни/напредни курсеви
• Графички
• WebDesign

ЈАЗИЧНИ КУРСЕВИ:
• Општ странски јазик
• Деловен англиски
• Комуникација
• Подготовка за ibtTOEFL и IELTS

ДЕТСКИ КОМПЈУТЕРСКИ КУРСЕВИ:
• групи од 6-10год. и 11-14год. (I,II,III,IV ниво)

ПРОФЕСИОНАЛЕН АНГЛИСКИ:
• BEC; ICFE; ILEC

ОБУКИ-РАЗВОЈ НА ДЕЛОВНИ ВЕШТИНИ:
• Развој и управување на човечки ресурси
• Лидерство
• Деловен секретар-Office manageр
• Продажба и техники на продажба
• Обука на обучувачи
• Градење тимови
• Управување со време
• Презентациски вештини
• Управување со стрес
• Управување со конфликтни ситуации
• Управување со тешки клиенти
• Грижа за клиенти
• Управување со проекти
• Стратешко планирање
• Комуникациски вештини
• Вештини на преговарање
• Ефективно водење состаноци
• Решавање проблеми и одлучување
• Други
повеќе
Цена со ДДВ:12.400 ден.

Детски компјутерски курс - 8 месеци

Цена со ДДВ:7.250 ден.

Пакет за канцелариско работење - ос ...

Цена со ДДВ:7.500 ден.

Пакет за канцелариско работење - на ...

Цена со ДДВ:14.600 ден.

Графички дизајн

Цена со ДДВ:5.800 ден.

InDesign

Цена со ДДВ:5.800 ден.

Illustrator

Цена со ДДВ:6.200 ден.

Excel - напредни техники

Цена со ДДВ:5.800 ден.

Excel - основно и средно ниво

Цена со ДДВ:12.400 ден.

Детски јазични курсеви - 8 месеци

Цена со ДДВ:8.500 ден.

Подготовка за ibt TOEFL

Цена со ДДВ:8.500 ден.

Подготовка за IELTS

Цена со ДДВ:5.200 ден.

Англиски за правници

Цена со ДДВ:6.800 ден.

Основи на програмирање во Python

Цена со ДДВ:5.782 ден.

Решавање проблеми и донесување одлу ...

Цена со ДДВ:6.200 ден.

Општ германски јазик

Цена со ДДВ:5.200 ден.

Англиски за човечки ресурси


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи